Oturum aç

Oturum aç

Parolanızı mı Unuttunuz?

Hesap Oluşturun

Kayıt olun

Kıbrıs Sigorta Şirketleri

Kıbrıs Zorunlu Trafik ve Kasko Sigorta Şirketleri

Kıbrıs'ta Araç Sigorta hizmetleri için hangi şirketler vardır?

 1. BirArabaKibris.com size en iyi sigorta poliçelerini hazırlamak için 10'a yakın anlaşmalı sigorta kurumunun tekliflerini karşılaştırır.
 2. Sigorta teklif verilerini güvenilir kurumlardan almaktayız.
 3. Sistemimizi size zaman ve para kazandırmak için oluşturduk, en kısa sürede en uygun teklifi bulmak için tecrübeli sigorta uzmanları işlemlerinizi takip ediyor.
 4. Tüm başvurularınızı BirArabaKibris.com güvencesi ile online olarak yapabilirsiniz. Başvurularınız sonrasında sigorta ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizin ikili diyaloglar içerisinde sürmesini sağlar.
 5. Online sigortacılık ürünlerimiz ile güvenle ve kolaya online kasko, online trafik sigortası, online dask ve konut sigortası yapabilirsiniz.
 6. Hemen hemen Kıbrıs'taki tüm güvenilir ve tanınmış sigorta kurumlarının tekliflerini değerlendiriyoruz.
 7. BirArabaKibris.com size yeni çıkan sigorta kampanyaları ile ilgili bilgilendirmeler gönderir.
 8. Sigorta Acenteliği çağrı merkezimiz sayesinde, profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

BirArabaKibris.com'da hangi sigorta kurumlarının ürünlerini bulabilirim?

BirArabaKibris.com üzerinden sigorta teklifi talebi yaptığınızda doldurduğunuz online başvuru formundaki bilgilerinize göre sistem üzerindeki en uygun teklif bulunur. En karlı çıkacağınız poliçeyi yaratmak için, Anadolu Sigorta, Segure Sigorta, Eurocity Sigorta, Can Sigorta, Mapfree Sigorta ve Şeker Sigorta gibi sigortacılık sektörünün önde gelen kurumlarının tekliflerini karşılaştırıyoruz. Bu kurumlardan sistemimiz üzerinden Kasko, Zorunlu trafik sigortası, Sağlık sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası, Seyahat sigortası, Konut sigortası ve Dask hizmetlerini online olarak sunuyor.

Sigorta başvuru işlemi nasıl ilerler?

Sistemimiz üzerinden, sigorta seçeneklerinden istediğinizi seçtikten sonra, teklif isteme butonlarını kullanarak, başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz formu gönderdikten sonra, sigorta acentamızda bulunan uzmanlar formu değerlendirerek anlaşmalı kurumların fiyatlarını sorgular. Çıkan sonuçlarla birlikte size telefondan geri dönerek, seçenekleriniz ve fiyatları hakkında size bilgi verirler. Seçiminizi yaptığınızda poliçenizi oluşturup size verilecek hesap numaralarına ödeme geldikten sonra poliçeyi aktif hale getirirler. Sigorta işleminiz başarıyla tamamlandıktan sonra tüm gerekli evraklar önce mail adresinize daha sonra da ev adresinize posta ile gönderilmektedir.

Kasko Sigortası

kıbrıs kasko sigortası
» Kısa zamanda kasko sigortası teklifinizi alın.
» Size en uygun teklifleri değerlendirin.
» Uygun taksit imkanları ile satın alın.

Zorunlu Trafik Sigortası

» Farklı sigorta şirketlerinden teklifler alın.
» Seçenekler arasından seçiminizi yapın.
» İster taksitle, ister peşin ödeyin.

BirArabaKibris .com

BirArabaKibris.com'da bulnan satılık araç ilanların tüm içerikler ve bilgilerin yayınlanması ayrıca doğruluğu ile ilgili tüm yasal yükümlülükler ilanı veren kullanıcıya aittir. İlanlara ait bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı BirArabaKibris.com sorumlu tutulamaz.

İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahipleriyle iletişime geçip sorabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi  08:00 - 19:00
 • Salı  08:00 - 19:00
 • Çarşamba  08:00 - 19:00
 • Perşembe  08:00 - 19:00
 • Cuma  08:00 - 19:00
 • Cumartesi  08:00 - 19:00
 • Pazar  Kapalı

Bize Ulaşın

Biz Nerdeyiz!

© 2016 BirArabaKibris.com - Kıbrıs Satılık Araba

Tarafından geliştirilmiştir. ThemeMakers